Transport

Branża transportowa wymaga wyspecjalizowanych rozwiązań pod względem bezpieczeństwa, wytrzymałości jak i czytelności oznaczeń. W naszej ofercie dostępna jest szeroka gama produktów bezhalogonewych spełniających normy dla transportu publicznego. Dla bardziej wymagających aplikacji posiadamy technologie znakowania o zwiększonej odporności na oleje i wysoką temperaturę, a także spełniające wyśrubowane normy wojskowe.

Kolejnictwo

Kolej w ostatnich latach stała się bardzo ważną częścią transportu zarówno osobowego jak i towarowego. Rozwój infrastruktury oraz budowa nowoczesnych pojazdów szynowych stawia przed instalacjami wyśrubowane wymagania. W ofercie Partex znajdziesz szeroką gamę rozwiązań z zakresu identyfikacji zgodnych z najnowszą normą kolejową EN 45545.

Poznaj rozwiązania

Statki i Offshore

Przemysł morski charakteryzuje się bardzo trudnymi i zmiennymi warunkami pogodowymi, w których musi sprawdzić się wiele urządzeń. Tak samo ciężkie środowisko i czynniki zewnętrzne dotyczą technologi znakowania, które muszą pozostać trwałe i niezawodne niezależnie od panujących warunków. Partex posiada w swojej ofercie produkty wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na ekstremalne warunki zewnętrzne oraz trwałe oznaczenia z nadrukiem UV, które sprawdzą się na statkach czy platformach wiertniczych.

Poznaj rozwiązania

Automotive

Fabryki przemysłu motoryzacyjnego to dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, na której pracują bardzo rozbudowane i skomplikowane linie produkcyjne. Budowa fabryki to długotrwały proces, ale jej bieżące utrzymanie w pełnej sprawności wymaga jeszcze większego zaangażowania służb z zakresu utrzymania ruchu. Partex dociera do takich miejsc i oferuje produkty spełniające wysokie wymagania odnośnie niezawodności i trwałości narzucone przez branżę automotive.

Poznaj rozwiązania

Lotnictwo

Statki powietrzne stanowią bardzo dużą część ogółu uzbrojenia wojskowego. Z uwagi na swoje przeznaczenie podlegają one bardzo rygorystycznym wymaganiom i kontrolom. Regularne inspekcje mają potwierdzić ich właściwy stan techniczny i gotowość do działania, ale przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo obsłudze. W katalogu Partex ProSleeve znajdziesz produkty z przeznaczeniem do zastosowań wojskowych, odporne na ekstremalnie wysokie i niskie temperatury oraz na oleje napędowe.

Poznaj rozwiązania

Wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pozostanie na witrynie, oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Dowiedz się więcej

Akceptuję